Kıbrıs Taksi – KKTC Taksi

Kıbrıs Taksi – KKTC Taksi

Herkesin ihtiyacı olan ulaşım sorununu kaldırmak amaçlı sizlere hizmet vermekteyiz. Girne, Lefkola ve Magosa olmak üzere adanın her bir karışında hizmet veriyoruz. En kaliteli ve en güvenilir araç ve şoförlerimiz sizlere hizmet vermeye hazırlardır. Girne taksi , lefkoşa taksi ve magosa taksi olmak üzere 3 bölge vardır. Şehir içi sabit fiyat bunun dışında istediğiniz bölgeye göre fiyat verilmektedir.

Girne Taksi

Girne taksileri olarak sizlere vip hizmet veriyoruz. Araçlarımız son model ve güvenilirdir. Şoförlerimiz titiz ve çalışkan kişilerdir. Bu konularda aklınızda kesinlikle soru işareti kalmamasını isteriz. Yapmanız gereken Whatsapp üzerinden veya normal arama şeklinde bize ulaşmanızdır.

Lefkoşa Taksi

Lefkoşa taksileri olarak sizlere vip hizmet veriyoruz. Araçlarımız son model ve güvenilirdir. Şoförlerimiz titiz ve çalışkan kişilerdir. Bu konularda aklınızda kesinlikle soru işareti kalmamasını isteriz. Yapmanız gereken Whatsapp üzerinden veya normal arama şeklinde bize ulaşmanızdır.

Magosa Taksi

Magosa taksileri olarak sizlere vip hizmet veriyoruz. Araçlarımız son model ve güvenilirdir. Şoförlerimiz titiz ve çalışkan kişilerdir. Bu konularda aklınızda kesinlikle soru işareti kalmamasını isteriz. Yapmanız gereken Whatsapp üzerinden veya normal arama şeklinde bize ulaşmanızdır.

Kıbrıs Taksi Fiyatları

Siz değerli müşterilerimizin en çok merak ettiği fiyat konusunda sizlere ufak bir açıklama yapacağım. Bildiğiniz üzere şehir içi fiyatlar sabittir. Gitmek istediğiniz bölge ve mesafeye göre fiyat verilmektedir. İnternet üzerinde yazan fiyatlar geçerli değildir. Fiyat almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kıbrıs Vıp Taksi

Özel günlerinizde kullanabileceğiniz VIP taksilerimiz mevcuttur. Havalimanı karşılama yapmaktayız. Bununla ilgili detaylı bilgiyi Batuhan bey ile görüşerek alabilirsiniz.

kibris-taksi
kibris-taksi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir